KezdőlapSportÚjszászi éremeső

Újszászi éremeső

-

Fotó: Gárdonyi iskola

Hagyományosan az Európai Sporthét keretében rendezték meg az Újszász Kupa országos gyermek és serdülő lábtoll-labda versenyt, amelyen a Gárdonyi Géza iskola tizenhét sportolója is részt vett szeptember 24-én. Mint arról Kohán Árpádné edző beszámolt, számos játékra volt lehetősége a fiataloknak. A versenyt gyermek és serdülő korcsoportokban hirdették meg, így mindenki lehetőséget kapott az egyéni versengésre is. Nagyon aktív, élménydús nap volt. A kisebbek igazi versenyhangulatot teremtettek az egy- egy pont elnyeréséért vívott küzdelemben. Küzdő, látványos meccseket láthattak minden korosztályban. Az 1-2 éve lábtoll-labdázó sportolók nagyon sokat fejlődtek az elmúlt év során, a serdülők pedig egyre kidolgozottabb támadó játékot mutattak. Összességében 3 aranyéremmel és 1 ezüstéremmel bajnoki kupát érdemelt Kondor Anett játéka a serdülő lányoknál. A kupán számos dobogós eredmény született egyéniben és csapatversenyben is.