KezdőlapSportKezdők, középhaladók és haladók a nyílt versenyen

Kezdők, középhaladók és haladók a nyílt versenyen

-

Január 20-án a lábtoll-labdázást kedvelő igazolt és amatőr versenyzők népesítették be a dunaújvárosi Szent Pantaleimon Általános Iskola tornatermét. A hetedik alkalommal megrendezett nyílt versenyen 81 sportolni vágyó fiatalabb és idősebb játékos vívta meccseit együtt csapatban, egyéni versenyszámban, s többen kipróbálták magukat dekázásban is. Mint arról Kohán Árpádné edző beszámolt, a verseny elsősorban a városban és környékén élők számára ad lehetőséget a lábtoll-labdázás kipróbálására. Nyílt, mert nem csupán egy szűk versenyzői kör vehetett részt benne. A versenyre szabadon nevezhetett bárki, sportolói múlt nélkül is. Nem korcsoportba lehetett jelentkezni, hanem gyakorlottsági szintre: kezdők, középhaladók, haladók. Így együtt játszhat több generáció, sportoló és nem sportoló is. A csapatversenyek dobogósainak elismerése érem volt. Az egyéni versenyszámban és dekázó bajnokságban a játékosok egy szép kupát is kaptak a Dunaújvárosi Labdarúgó Szövetség támogatásának köszönhetően. Kerti Emília, Nagy György, Naszádos Kamilla, Pentz Attila, Kondor Anett, valamint Kattári Dávid egyéni bajnokok lettek a versenyen. Leány dekázó bajnok Szabó Renáta, fiú dekázó bajnok Zudor Milán lett.

-Hírdetés-[adrotate banner="5"]
- Hírdetés-

El kell olvasni

Véradásra várják az önkénteseket

0
Véradást tartanak április 30-án 8 és 10 óra között a rendelőintézetben lévő transzfúziós osztályon, majd május 1-jén 9:30 és 14 óra között a Kultik...