KezdőlapKözéletNégy dobogós helyet szereztek a dunaújvárosi fiatalok a Szakma Sztár Fesztiválon

-

A Magyar Kereskedelmi és Iparkamara XVII. alkalommal szervezte meg az országos szakmai versenyeket, melyek döntői április 24-26. között kerültek megrendezésre Budapesten, a Hungexpo területén. A Dunaújvárosi Szakképzési Centrum arról számolt be, hogy a Szakma Sztár Fesztiválon a Szakma Kiváló Tanulója Verseny és az Országos Szakmai Tanulmányi Verseny országos döntőinek keretében 65 szakmában, közel 200 tanuló versengett a legjobbnak járó elismerésért. Két szakmában a Dunaújvárosi Szakképzési Centrum tanulói is érdekeltek voltak a döntőben, ahol kiváló versenyzéssel két 1., egy 2.  és egy 3. helyezést értek el. Horváth Mónika, a Rudas középiskola diákja az irodai titkárok mezőnyében bizonyult az ország legjobbjának. Az ipari gépészek mezőnyében a Dunaferr középiskola fiataljai zsebelték be mind a három dobogós helyet, sorrendben Horváth Csaba, Szemler Zoltán és Meleg Zsófia.

-Hírdetés-[adrotate banner="5"]
- Hírdetés-

El kell olvasni

Egyetemisták íjászversenyén remekelt a DUE hallgatója

0
A Dunaújvárosi Egyetem arról adott hírt, hogy a Magyar Egyetemi-Főiskolai Sportszövetség elkötelezett a felsőoktatásban tanuló fiatalok körében a sport népszerűsítése mellett. E célkitűzés jegyében...