🔊
Sport

Eredményesen szerepeltek a DKSE tornászai

Számos éremmel térhettek haza a DKSE tornászai a budapesti Matolay Elek Emlékversenyről.

A nemzetközi mezőnyt felvonultató viadal zárónapján a szerenkénti döntőkben is kiválóan teljesítettek a dunaújvárosi sportolók. A felnőttek között Mayer Gréta volt a legeredményesebb, aki felemáskorláton és gerendán aranyérmet szerzett, ugrásban ezüst-, talajon pedig bronzérmes lett. Klubtársa, Kovács Zsófia szintén dobogóra állhatott, miután felemáskorláton a második helyen végzett.

Mayer Gréta a viadalt követően úgy fogalmazott, hogy az Európa-bajnokságra szeretne a lehető legjobb formában megérkezni, míg Kovács Zsófia szerint a verseny fontos állomás volt a felkészülésben, és újabb megerősítést adott számára a nemzetközi mezőnyben.

-Hirdetés-

Kapcsolódó cikkek

'Fel a tetejéhez' gomb
DunaOnline

FREE
VIEW