Közélet
Garázstűzhöz riasztották a tűzoltókat Dunaújvárosban

Tűz keletkezett ma reggel Dunaújvárosban, a Szilágyi Erzsébet úton. A katasztrófavédelem tájékoztatása szerint egy mintegy 50 négyzetméteres garázs tetőszerkezete gyulladt ki.
A helyszínre a dunaújvárosi hivatásos tűzoltók vonultak, akik három vízsugár segítségével rövid idő alatt megfékezték a lángokat. A tűz továbbterjedését sikerült megakadályozni, az oltást követően az egységek az utómunkálatokat végzik.
A tűzeset körülményeit vizsgálják. Arról egyelőre nem érkezett információ, hogy történt-e személyi sérülés, vagy mekkora anyagi kár keletkezett.
-Hirdetés-



