🔊
EgészségKözélet

Nyolc fővel emelkedett a fertőzöttek száma megyénkben

Az előző naphoz képest ismét nyolc fővel emelkedett a beazonosított fertőzöttek száma.

-Hirdetés-

Kapcsolódó cikkek

"Ezt is ajánljuk"
Bezárás
'Fel a tetejéhez' gomb
DunaOnline

FREE
VIEW