🔊
Közélet

Változik a betegellátás rendje a dunaújvárosi kórházban

Változik a betegellátás rendje a dunaújvárosi kórházban július 1-jén, szerdán. Az intézmény tájékoztatása szerint a Semmelweis-nap, vagyis a magyar egészségügy napja alkalmából munkaszüneti nap lesz az egészségügyi dolgozók számára.

Ennek megfelelően a dunaújvárosi kórház járóbeteg-szakrendelései ezen a napon nem fogadnak betegeket, a szakrendelések szünetelnek. A fekvőbeteg-ellátás ugyanakkor az ünnepi munkarendnek megfelelően működik tovább, a sürgős esetek ellátása pedig folyamatosan, változatlanul biztosított.

-Hirdetés-

Kapcsolódó cikkek

'Fel a tetejéhez' gomb