KezdőlapSportHat páros a dobogón

Hat páros a dobogón

-

Az utánpótlás korú lábtoll-labdázok versenysorozata az elmúlt hétvégén zárult. Mint arról Kohán Árpádné edző beszámolt, huszonnyolc versenyzővel utaztak Újszászra június 24-én a párosok országos bajnokságára. Játékosaik nagyon motiváltak voltak, remek meccseken drukkolhattak nekik. A viadal végén hat párosuk állhatott dobogóra és nyolc egyéni versenyzőjük nyakába kerülhetett érem. A dunaújvárosiak Kondor Anett meccsével zárták a napot, aki az Újszász VVSE játékosa, Kovács Boglárka ellen játszott. Rendszeresen a döntőben találkozik össze a két lány, nagy riválisok a sportágban. Mérkőzésüket már együtt szurkolta végig az újszászi és a dunaújvárosi csapat, lelkesen buzdítva, dicsérve versenyzőjét minden pont után. Látványos játék, remek meccs volt. Végül Anett nyerte a mérkőzést (már nem először), így a Dunaújvárosi Lábtoll-labda Sportegyesület játékosa lett a serdülő leányok bajnoka. Győzelmével egyben ő lett a dunaújvárosi csapat legsikeresebb játékosa ezen a versenyen, két ezüsttel és egy aranyéremmel. Kohán Árpádné azt is hozzátette, most az utánpótlás korú versenyzőik egy kis pihenőre mennek. Július 1-én és 2-án még a szeniorok versenyeznek majd, aztán a nyár derekán (július 22-25. között) a Hungarian Open kerül megrendezésre.